Kriera

Konum

Denizle İç İçe

Konumu, modern mimarisi ve her zevke uygun daire seçenekleri ile hayatınızın her anında yaşattığı konfor, keyifli deneyimlere dönüşüyor.

Detaylar
Mimari

Modern Bir Yaşam

Konumu, modern mimarisi ve her zevke uygun daire seçenekleri ile hayatınızın her anında yaşattığı konfor, keyifli deneyimlere dönüşüyor.

Detaylar
01 modern

Medern mimari anlayışı ile sizlere eşsiz bir yaşamın kapılarını açıyor.

02 lokasyon

Muhteşem konumu ve manzarası ile güne güzel başlamanızı sağlıyor.

03 kalite

Kullanılan tüm malzemeler özenle seçilmiş ve sizlerin huzuruna sunuluyor.

Modern Mimari

Huzur ve güvenin adresi Kriera Construction güvencesi ile,doğal bitki örtüsünün harika yeşilliği ile masmavi denizin bir arada olduğu Kriera Focus daireleri sizleri bekliyor .

Konumu, modern mimarisi ve her zevke uygun daire seçenekleri ile hayatınızın her anında yaşattığı konfor, keyifli deneyimlere dönüşüyor. Denizle iç içe olmasına bir ekstra olarak mevcut olan havuzu ile beraber kalite standartlarını bir üst noktaya çıkarmayı başarıyor.

32

eşsiz daire
interior
Exterior Design
interior
Modern Furniture
interior
Apartment Renovation
interior
Minimalist House
Kriera Focus

HER ZEVKE UYGUN SEÇENEKLER

Yüzme havuzu ve kapalı otoparkı bulunan Kriera Focus, iki tip 1+1, üç tip 2+1 ve iki tip loft olmak üzer e toplam 32 daire ve 6 kattan oluşuyor . Normal katların yanı sıra kendi içinde de varyantları olan daireleri bulunan ve farklı yaşam alanlarınaev sahipliği yapan Kriera Focus, şık banyo çözümleri, dolap ve balkon detayları ile ev sıcaklığını kaybetmeden, lüks görünüm sunuyor .

Planlar

Lokasyon

Long Beach’in sıcak kıyılarında, denize 1 dakika mesafede bulunan Kriera Focus, hayal ettiğiniz şehir ve deniz hayatını iç içe yaşama şansını sunuyor .

Galeri

Dış Cephe

1 + 1

2 + 1

Loft